עו"ד קוסטיקה - פרופיל חברה
דף הבית >> פרופיל חברה
 
חברת עו"ד בראשותו של עו"ד יוסף קוסטיקה קמה לפני מספר שנים כאשר כיום היא מהווה שם דבר עבור כל תחום שנוגע לתביעות בדבר נזקי גוף, חברות ביטוח, תאונות דרכים, תאונות אישיות, נזקי רכוש, ייצוג מול משרד הביטחון, הביטוח הלאומי, הרשות הציבורית ורשלנות מעביד.

התנהלות המשרד
משרדי החברה נמצאים במרכז העיר ת"א על מנת לספק לשלל הלקוחות, הן המוסדיים והן הפרטיים, נגישות מרבית, לצד יעילות וחיסכון בזמן. במשרדי החברה שלל שירותים משפטיים חשובים, מנוסים ויעילים אשר ניתנים מכל הלב וברמה הגבוהה ביותר - כאשר כל מקרה ומקרה נבחן לעומק, לצד חשיבה יצירתית והסתמכות על ידע עתיר בתחום המשפטי ובליווי שירות אדיב, יחס אישי ומחויבות כנה אשר בסוף היום מובילה לתוצאות.

שירותי המשרד
חברת עו"ד יוסף קוסטיקה אינה רק מנהלת עבור הלקוח משפטים עבור חתירה להשגת צדק והתגמול ההולם ביותר, אלא בין היתר היא גם מעניקה ייעוץ משפטי, היא מתמחה בהכנת הלקוחות לעמוד בפני הוועדות השונות (למשל ועדות מטעם הביטוח הלאומי או משרד הבטחון),  היא מתמחה בניהול משא ומתן ובעריכת חוזים, כך שכל תחום אשר נוגע לתביעה, לתחבורה או לייצוג בפני וועדה, ואף כל תחום שנוגע לביטוח לאומי או לתביעת גופים גדולים כגון משרד הבטחון, הרי שמשרדו של עו"ד יוסף קוסטיקה מהווה כתובת מבטיחה, ועל כך יעידו שלל הלקוחות המרוצים.

רקע מקצועי
עו"ד יוסף קוסטיקה בוגר תואר ראשון במשפטים בהצטיינות. את ניסיונו הרב הוא החל לצבור עוד בשנת 2007 כאשר בהמשך דרכו הוא כבר התברג למשרד לעורכי דין גדול וידוע, בו הוא עבד לאורך שנים ארוכות. מתוך מטרה להגן על אנשים ולשרת את החוק נאמנה, קוסטיקה קיבל החלטה לפרוש כנפיים, ועל כן כיום הוא מסייע ממשרדו לאינספור לקוחות מרוצים