עו"ד קוסטיקה - גיבוי דף בית
עו"ד יוסף קוסטיקה מחזיק במשרד עורכי דין מוביל בת"א. את דרכו בתחום הוא התחיל באחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים בארץ, עוד בשנת 2007 לאחר כברת דרך ארוכה בתחום, אינספור ייצוגים מוצלחים והתעמקות בתקדימים בתחום, כיום עו"ד יוסף קוסטיקה גאה לעמוד בראש משרד עורכי דין מוביל אשר מעניק מענה מלא עבור כל צורך שנוגע לשורת התחומים הבאים:

תביעות נזקי גוף
תאונות דרכים
תאונות עבודה
רשלנות רפואית
תאונות אישיות
תאונות תלמידים
ייצוג מול המוסד לביטוח לאומי
ייצוג מול משרד הביטחון
רשלנות רשות ציבורית
רשלנות מעביד
תביעות פוליסות ביטוח
נזקי רכוש
תעבורה

 
אני מאמין
 

משרדו של עו"ד יוסף קוסטיקה חרט על דגלו להיות מקצועי, אמין, לויאלי ומחויב עם כל הלב עבור כל לקוח ולקוח, ואכן לקוחות המשרד מעידים על יחס אישי לצד תחושת ההתחייבות עבור המטרה המשותפת – לעשות צדק ולשים את טובת הלקוח בראש סדר העדיפויות, כאשר לשם כך עומדים לרשותו שלל האמצעים הנחוצים, בין אם מדובר בקשרים, ניסיון ובין אם מדובר במערכת אנשי מקצוע אשר בין היתר מעניקים עדות חשובה במגוון משפטים.
 

ברוכים הבאים לאתר
של עו"ד יוסף קוסטיקה ושות'

צור איתנו קשר
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
אמינות מלאה
 
לצד שורת ההצלחות המרשימות, ניתן למצוא שכל שנות ההתמחות בתחום של עו"ד קוסטיקה אכן עושים את ההבדל, זאת והמקצועיות חסרת הפשרות. עוד ראוי לציון שעו"ד יוסף קוסטיקה אינו ממהר לקבל מקרים בהם הוא אינו מתמחה, ועל כן הוא מקפיד לאפשר ללקוחות שיחת התייעצות ראשונית ללא התחייבות, כך שמההתחלה ניכרת שקיפות מלאה וכל לקוח זוכה עוד מההתחלה לשירות מוביל, נעים ותומך. כמו כן, עו"ד יוסף קוסטיקה מאמין שמבחן ההצלחה האמתי טמון בשלל הלקוחות שחוזרים וממליצים, וזאת תוצר של השקעה אשר ניכרת בכל לקוח ובכול תיק, לצד תשומת לב מרבית ואכפתיות כנה.