דיני נזיקין תאונות דרכים - עו''ד יוסף קוסטיקה
דיני נזיקין תאונות דרכים – חשיבותו של עורך דין מומחה
 
דיני נזיקין מהווים ענף ייחודי בתוך עולם הנזיקין, שכן הם מושתתים על חוקים ותקנות ייעודיים. בפרט הדבר נכון לגבי נזקי גוף שנגרמו לאדם עקב תאונות דרכים, כאשר המדינה דאגה מראש לכך שהוא יקבל פיצויים כספיים מהגורמים הרלוונטיים. 
יחד עם זאת, יש להדגיש כי קבלת הפיצוי הכספי וכן הטבות אחרות איננה מובטחת, או לכל הפחות – איננה מובטחת בשלמותה. הניסיון מראה כי אנשים מהשורה שאינם אמונים על התנהלות מול חברות הביטוח והמוסדות הרפואיים, ואינם מבינים את תהליך התביעה ומשמעותו, עלולים להפסיד אפילו שלושים וחמישים אחוזים ממה שהיו יכולים להשיג. מאחר שחברות הביטוח לא יסייעו לכם להגדיל את תביעתכם, אלא רק להקטין את היקפה, חשוב מאוד שתפנו אל עורך דין המתמחה בדיני נזיקין תאונות דרכים. עורך הדין ממשרדנו ילווה וידריך אתכם בכל השלבים, החל בהשגת המסמכים הרלוונטיים לתביעה, דרך מתן הנחיות לפעולות, ועד הפניה למומחים רלוונטיים.
 
מעבר לכך, עורך דין העוסק דיני נזיקין של תאונות  בדרכים מכיר היטב את התנהלותה של חברת הביטוח, והוא יודע לנהל מולה משא ומתן נחוש ואסרטיבי לטובת האינטרסים של לקוחו. כמובן שהמומחיות בדיני נזיקין הינה הכרחית על מנת למצות בבוא יום את זכויותיכם בתביעה מקצועית ורצינית לבית המשפט כנגד חברת הביטוח.
 
למשרד עורכי דין יוסף קוסטיקה ניסיון עשיר ורב שנים בייצוג לקוחות לאחר תאונות דרכים, בין אם מול חברת הביטוח, בבתי המשפט או במוסד לביטוח לאומי. על מנת לקבל מידע נוסף בנושא, ולקביעת פגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות או התחייבות מצדכם, הנכם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפונים 077-557-8665 או 050-7873868.