עו"ד קוסטיקה - ייצוג מול המוסד לביטוח לאומי
דף הבית >> תחומי עיסוק >> ייצוג מול המוסד לביטוח לאומי
 
כולנו מכירים באופן שטחי את הביטוח הלאומי ועל כן רבים עשויים לתמוה מדוע יש צורך בייצוג מקצועי כאשר מדובר בתביעה מול המוסד הכה מוכר, מכובד ומסודר מעין זה. עם זאת, מי שמעט נכנס לעובי הקורה, מהר מאוד עשוי לגלות שלקראת הוועדה הרפואית מומלץ לעבור הכנה מקצועית, שיש לדעת אלו טענות להעלות, שיש לדעת אלו מסמכים יש להציע ובאופן כללי שיש לדעת מהי התנהלות מקצועית רווחית, וכיוון שהביטוח הלאומי הנו גוף שראשית כל חושב על טובתו - מומלץ לפנות לעזרתו של גוף שמכיר לעומק את דרכי ההתנהלות של המוסד – מוטב לפנות לעזרתו של עו"ד אשר בקיא בכול הנוגע לתביעות מעין אלו.

הכוונה מקצועית
לא רק שמומלץ ביותר לפנות אל עורך דין אשר בקיא בתחום, אלא גם נוסיף ונחדד שמומלץ לגשת בהקדם הניתן אל עו"ד שמתמחה בייצוג תרחישים שכאלו, וזאת על מנת להימנע מטעויות שלאחר מכן יהיה קשה לאפס. כמו כן, כאשר פונים אל עורך דין שבקיא בתחום ניתן להרוויח הן מייעוץ מקדים והן מהכנה מקדימה לקראת הוועדה הרפואית, וזאת מתוך הכרת דרכי הפעולה ודרכי ההתמודדות של גוף משומן מעין זה.

עזרה חשובה
לצד האופציה לפנות אל עו"ד שבקיא ושמנוסה בתחום – ממש כגון עו"ד יוסף קוסטיקה, הרי שגם ניתן לפנות למגוון גופי תמיכה אחרים עבור הכוונה מקצועית, אך יחד עם זאת יש להיות מודעים לכך שגופים מעין אלו אינם מורשים להעניק ייעוץ משפטי, ויותר מכך, הם אינם מורשים ללוות את התובע אל הוועדה עצמה – עובדה שלא פעם עשויה להטות את הכף. עו"ד יוסף קוסטיקה יעניק את כלל הידע שצבר בתחום לאורך השנים, ימליץ באופן פרטני עבור כל מקרה ויגדיל את סיכוייו של לקוחותיו לצאת מורווחים.