עו"ד קוסטיקה - ייצוג מול משרד הביטחון
דף הבית >> תחומי עיסוק >> ייצוג מול משרד הביטחון
 
כאשר עומדים מול תביעה שהצד השני שלה הנו משרד הביטחון, הרי שיש חשיבות יתרה להבין כיצד נכון להתנהל, אלו מהלכים יש לבצע, מה ראשית יש לעשות, ממה יש להימנע וכמובן מהם סיכויי ההצלחה, וזאת כי מדובר בגוף חסין, משומן ומקצועי ביותר אשר אינו ממהר לוותר בקלות. אי לכך, מומלץ ביותר להכיר את עו"ד יוסף קוסטיקה אשר מתמחה בייצוג של לא מעט לקוחות מרוצים מתוך המערכת הביטחונית, כך שכיום הוא מחזיק בניסיון עשיר וחשוב ביותר. 

וועדות רפואיות
ייצוג מול משרד הביטחון הנו תחום שכולל ייצוג בשלל וועדות רפואיות של מגוון אנשים אשר נמצאים במגוון מצבים רפואיים, כאשר כל סיטואציה מצריכה היערכות מחודשת לצד היכרות עם תקדימים וועדות רפואיות. אי לכך עו"ד יוסף קוסטיקה גאה להחזיק בניסיון עשיר בתביעות מעין אלו, כאשר בכול פעם מחדש הוא מעניק יחס אישי אשר מוביל את הלקוח לא רק להשיג את המרב, אלא גם מוביל את הלקוח אל עבר תקופת חסד בה הקושי הגדול עובר לצד יחס חם ואמפטי.

התנהלות מקצועית
מי שיצא לו להתמודד מול משרד הביטחון, מהר מאוד עשוי לגלות שהוא עתיד לעמוד מול לא מעט וועדות, ולעבור תחת ידיהם של לא מעט מומחים אשר לא פעם חושבים על טובת הצד שמעסיק אותם. אי לכך חשוב ביותר שהתנהלות מעייפת ואך מרתיעה מעין זו תנוהל לצד הייעוץ המשפטי ההולם ביותר, הן עבור תחושת הביטחון בצדקת הדרך והן על מנת להפיק בסוף היום את המרב. אם גם אתם מבקשים לבחון את סיכויי ההצלחה שלכם לקראת ייצוג מול משרד הביטחון, גם אתם מוזמנים לפנות לפגישת ייעוץ בלתי מחייבת אל מול דמות מובילה ומנוסה בתחום.