עו"ד קוסטיקה - נזקי רכוש
דף הבית >> תחומי עיסוק >> נזקי רכוש
 
אומנם רכוש אינו חשוב כגון שלמות הגוף והנפש, אך גם לו יש חשיבות יתרה ועל כן ניתן למצוא שלל ביטוחים אשר מכסים מראש מגוון נזקים אשר עשויים להיגרם לו, ולו בעקבות נזקי טבע, מעשה זדון וכדומה. אי לכך כל עוד יש ביטוח טוב לדעת שגם אם הנזק לרכוש נגרם בעקבות צד שלישי, הרי שחברת הביטוח תמצא כגוף אשר יישא באחריות הפיצויים - בהתאם לכלל סעיפי הפוליסה. עם זאת יש מקרים בהם הרכוש אינו מבוטח ועדיין ניתן יהיה להגיש תביעת נזקי רכוש, ולו מהאיש שהוביל לנזק.
 
להשיג את שמגיע

עו"ד יוסף קוסטיקה בין היתר מתמחה בדיני נזיקין ובתביעות ביטוח ועל כן הוא עובד בצמוד לשורת שמאים, יועצים ושלל אנשי מקצוע אשר עשויים לתרום עדות מקצועית חשובה בתחום. אי לכך, בין אם נגרם נזק לרכוש שלכם או לחלופין לרכוש של בן משפחה, טוב לבחון האם יש גורם ממנו ניתן להשיג פיצויים, ועל כן עו"ד יוסף קוסטיקה מזמין אתכם לפגישת התייעצות בלתי מחייבת, וזאת כי לא פעם ניתן לגלות שניתן להרוויח מכך לא מעט - כך שחבל שלא לנצל זאת.

התנהלות מקצועית
הרכוש שלכם נהרס ואינכם יודעים האם יש עילה להגיש תביעה עבור פיצויים, הציוד שלכם נהרס ואתם הופתעתם לגלות שחברת הביטוח מתנערת מאחריות, אדם שלישי הרס ציוד בעל שווי והוא ממהר להיעלם? ובכן אין צורך לחוש חסרי אונים, וזאת כי כל עוד פונים אל עו"ד אשר בקיא בסיטואציות מעין אלו, מהר מאוד ניתן להבין שיש מה לעשות, מה ניתן לעשות ואף כיצד יש להתנהל על מנת לייעל את כלל ההליך. גם אתם מבקשים להרוויח מכל זאת? פנו אל עו"ד קוסטיקה ותרגישו בטוחים שאתם עומדים להשיג בדיוק מה שמגיע לכם.