תביעת פיצויים תאונת דרכים | עורך דין תביעות תאונות דרכים - עו''ד יוסף קוסטיקה

עורך דין לתביעות תאונות דרכים – מדוע ומתי הוא נחוץ?
 
עורך דין לתביעות תאונות דרכים מלווה, מייעץ, מסייע ומייצג אתכם מול הגורמים הרלוונטיים ובערכאות השונות שאליהן מגיעה התביעה. בשורות הבאות נבחן אל מי מוגשת תביעת פיצויים תאונת דרכים ומדוע יש לפנות אל עורך דין המתמחה בתחום.
 
אל מי מגישים תביעות לאחר תאונות דרכים
 
תביעות בגין תאונות דרכים יכולות להיות מוגשות בפני מספר גורמים. לדוגמא, ניתן להגישן לחברת הביטוח שממנה רכשתם את פוליסת ביטוח החובה, כמו כן, ייתכן שביניכם לבין חברת הביטוח יתגלעו חילוקי דעות באשר  לגובה והיקף הפיצויים. במקרה זה ייתכן שתיאלצו להגיש תביעה לקבלת הפיצויים מחברת הביטוח לבית המשפט. כמו כן, במקרה שתאונת הדרכים אירעה  במהלך יום  העבודה שלכם, ואפילו בנסיעה לעבודה  וממנה הביתה, תוכלו להגיש תביעה אל המוסד לביטוח לאומי כדי לקבל הכרה כנפגעי עבודה ולזכות בפיצויים מסוגים שונים. מעבר לכך, התביעה יכולה להיות מוגשת לגופים נוספים, למשל למשרד הביטחון אם מדובר בתאונה הקשורה לשירות חובה ו/או מילואים, לבית משפט בתביעה כנגד גורם כמו מע"צ או עירייה שהתרשל בתחזוקת הכביש, וכדומה.
 
ולמה צריך עורך דין?
 
עורך דין תביעות תאונות דרכים הוא אדם בקיא ומנוסה בהליכים מול הגורמים שתוארו לעיל ובדיונים בערכאות רלוונטיות, החל בניהול התיק מתחילתו, ליווי הנפגע, ניהול משא ומתן מול חברת הביטוח, חקירת עדים מומחים בבית המשפט וייצוג בוועדות רפואיות. על כן, הוא מהווה כתובת נחוצה ואף הכרחית עבור מי שרוצה ליהנות מהזכויות המקסימאליות המגיעות לו על פי חוק, ולמי שאינו רוצה לאבד כספים יקרים שכל כך חשובים לתמיכה בו ובמשפחתו.
 
למשרד עורכי דין יוסף קוסטיקה ניסיון עשיר ורב שנים בייצוג לקוחות לאחר תאונות דרכים, בין אם מול חברות הביטוח, בבתי המשפט או במוסד לביטוח לאומי. על מנת לקבל מידע נוסף בנושא, ולקביעת פגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות או התחייבות מצדכם, הנכם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפונים 077-557-8665 או 050-7873868.