עורך דין מומלץ לתאונות ילדים - עו''ד יוסף קוסטיקה
עורך דין מומלץ לתאונות ילדים

אם ילדכם נפגע חלילה בתאונה כדאי שתפנו בהקדם אל עורך דין מומלץ לתאונות ילדים. מדובר בבעל מקצוע עם ניסיון רב המכיר את התנהלות חברות הביטוח ואת ההליכים הצפויים, ויכול בהחלט להביא לקבלת פיצויים גבוהים בהרבה ממה שתוכלו להשיג לבד.


 
מדוע בכלל צריך עורך דין?
 
על פניו, נושא תאונות הילדים מעוגן בחוק וכל תלמיד בישראל מבוטח בפוליסת תאונות אישיות, המהווה חלק מהתשלומים השנתיים למוסדות החינוך. ואולם, הורים רבים מופתעים לגלות שכאשר עולה הצורך לקבל את הפיצוי הכספי מחברת הביטוח, הדברים אינם מתנהלים בצורה חלקה. חברת הביטוח עושה לא פעם מאמצים כדי להקטין את סכום הפיצויים שעליה לשלם, ובוודאי לא תעזור לתובע להגדיל את סכום התביעה אם פספס פרטים מסוימים בה. כך יוצא, שבמקום לקבל במהירות את הפיצוי המקסימאלי נאלצים הורי ילדים המתמודדים עם הפגיעה, הדאגות והטראומה, להמתין זמן רב ולהתמודד עם הליכים בירוקרטים מתישים – אשר לעיתים מסתיימים בעוגמת נפש רבה ובשיעור פיצוי לא הוגן
 
פנו אל עורך דין מומלץ
 
עורך דין מומלץ לתאונות ילדים הוא אדם בעל ניסיון רב בתחום הנזיקין בכלל, ובתחום נזקי הגוף ותאונות ילדים בפרט. אדם זה ינחה אתכם מהתחלה להתנהלות מושכלת ונאותה מול חברת הביטוח, יסביר לכם את ההליכים ומשמעותם, יעזור לכם בהשגת כל התיעודים, המסמכים או חוות הדעת הנחוצות, וייצג אתכם באופן חכם ונחוש מול חברת הביטוח. במידת הצורך גם יפעל עורך הדין להגשת תביעה ממצה בבית המשפט, אשר תמקסם את הזכויות המגיעות לכם כחוק.
 
למשרד עורכי דין יוסף קוסטיקה ניסיון עשיר בתביעות עקב תאונות תלמידים. על מנת לקבל מידע נוסף בנושא, ולקביעת פגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות או התחייבות מצדכם, הנכם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפונים 077-557-8665 או 050-7873868.