עורך דין נזקי גוף תל אביב - עו''ד יוסף קוסטיקה
באילו תחומים עוסק עורך דין נזקי גוף בתל אביב
 
עורך דין נזקי גוף תל אביב עוסק בקשת רחבה של היבטים משפטיים הקשורים לנזקי גוף, אשר לרוב נגרמים עקב תאונות. מדובר בבעל מקצוע שמאחוריו ניסיון רב והצלחות מוכחות בתביעות מעין אלו, בין אם הן מופנות כנגד חברות הביטוח, מוסדות רפואיים, מעסיקים, גופים ציבוריים, גורמים עסקיים וכדומה.
 כיצד מסייע לכם עורך הדין
 
עורך דין נזקי גוף בתל אביב יקבל אתכם לפגישה ראשונה, בה תתבקשו לספר בפירוט על הנסיבות שבגינן נפגעתם. לאחר ששמע את הפרטים יוכל עורך הדין לתת לכם תמונת מצב ראשונית: האם לדעתו יש לכם עילה להגשת תביעה, כנגד מי יהיה צריך להגיש אותה, מה פחות או יותר סדר הגודל שלה, והאם יש לה סיכויים סבירים להתקבל בבית המשפט. עורך הדין גם יסביר לכם על השלבים שמהם מורכבת התביעה, על אורך הרוח והסבלנות הנדרשים מכם, על משך הזמן הצפוי פחות או יותר, על מסמכים שתצטרכו להשיג, ובמידת הצורך גם יסייע לכם בהשגתם – בין אם מדובר בתיעוד ממוסד רפואי או בהשגת חוות דעת רפואית ממומחה רלוונטי. בהמשך, עורך הדין ילווה וייצג אתכם בהתדיינויות מול הצד הנתבע/חברת הביטוח, בתכנון, ארגון ובמידת הצורך הגשת התביעה לבית המשפט. עורך הדין ינהל עבורכם את התביעה בבית המשפט על כל המשתמע מכך, לרבות חקירה של מומחים והכנה לקראת עדות שלכם אם תידרש, ובד בבד יעמוד בקשר עם הצד הנתבע למקרה שיהיה רצון משני הצדדים לסגור את התביעה מחוץ לכותלי בית המשפט.
 
למשרד עורכי דין יוסף קוסטיקה ניסיון עשיר ורב שנים בייצוג לקוחות בתביעות נזקי גוף. על מנת לקבל מידע נוסף בנושא, ולקביעת פגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות או התחייבות מצדכם, הנכם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפונים 077-557-8665 או 050-7873868.