עורך דין תאונות דרכים הכנה לחקירה - עו''ד יוסף קוסטיקה
עורך דין תאונות דרכים – הכנה לחקירה
 
אף אחד לא יכול להכין אתכם מבחינה מנטלית לתאונת דרכים, וכאשר היא מתרחשת ואף כוללת נפגעים מדובר באירוע טראומתי ומלחיץ מאוד. ברגעים אלו אנשים נוטים לבצע שגיאות שיעלו להם ביוקר בהמשך, ולמעשה מפלילים ומסבכים את עצמם שלא לצורך. לכן, לאחר הגשת הטיפול לנפגעים וכשהרגעים הקשים ביותר חלפו, אנו ממליצים להתקשר ואפילו עוד מהזירה עצמה, אל עורך דין תאונות דרכים הכנה לחקירה. 
מדוע לפנות לעורך דין?
 
במקרה שמדובר בתאונת דרכים עם נפגעים תידרשו למסור גרסה ראשונית במקום, וסביר להניח שגם תזומנו בהקדם לחקירה. עקב הזעזוע וההתרגשות, אנשים נוטים למסור פרטים מיותרים ואף שגויים לחלוטין בגרסה הראשונית, ומסבכים את עצמם מבחינת המשפט התעבורתי ואף המשפט הפלילי. לעומת זאת, שיחה עם עורך דין תבהיר לכם מה רצוי למסור בעדות הראשונית ומה לא, וכמו כן ינחו אתכם לבקש דחייה של החקירה. עד שזו תתקיים כבר תיפגשו עם עורך הדין שינחה אתכם לגבי התנהלות מושכלת בחקירה, כגון תרגילים שהחוקרים עשויים לבצע, הימנעות משיחות עם אנשים אחרים בתחנה, השגת תיעוד מלא של זירת האירוע, וכיוצא בזאת. בנוסף, עורך הדין ירגיע אתכם ככל האפשר לקראת מעמד החקירה, יסביר לכם את השלכותיה ואת השלבים הצפויים בה, כאשר הידיעה וההבנה כבר משרות ביטחון גדול יותר במצב בכללותו ובגרסה שתמסרו. זכרו: היוועצות בעורך דין לאחר תאונה וקבלת הכנה לקראת החקירה המשטרתית, יכולים לעשות את כל ההבדל בין אישומים ועונשים חמורים, לבין הקלה משמעותית שלהם ואפילו סגירת התיק נגדכם מכל וכל.
 
למשרד עורכי דין יוסף קוסטיקה ניסיון רב בייצוג נאשמים בעבירות תעבורה ובהכנות לחקירות המשטרה. על מנת לקבל מידע נוסף בנושא, ולקביעת פגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות או התחייבות מצדכם, הנכם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפונים 077-557-8665 או 050-7873868.