עו"ד תאונות אופנוע | עורך דין תאונת אופנוע - עו''ד יוסף קוסטיקה
פנייה אל עורך דין בתאונת אופנוע
 
כל רוכב אופנוע בוגר ורציני יודע כי מדובר בכלי רכב בעל יותר סיכונים מרכבים עם ארבעה גלגלים. עובדה זו גם ניכרת בעובדה שתעריפי הביטוח של אופנועים יקרים יותר משל רכבים רגילים, והסטטיסטיקה המראה על סיכון גבוה במאות אחוזים לפגיעה גופנית בתאונות המערבות אופנועים. ואולם, גם רוכבים רציניים, זהירים ומנוסים עלולים להיות מעורבים בתאונות ולסבול מנזקים גופניים, ובמקרים אלו מומלץ לפנות בהקדם אל עורך דין תאונת אופנוע על מנת שיסייע לכם בתביעת הביטוח.
 
פיצוי על נזקי גוף לרוכבי אופנוע - עורך דין תאונות אופנוע
 
עורכי דין תאונות אופנוע יסבירו לכם שהחוק לנפגעי תאונות דרכים משנת 1975 קובע כי נהג אופנוע או נוסע על אופנוע שנפגע בתאונת דרכים, יהיה זכאי לקבל פיצויים עבור נזקים גופניים ונפשיים שנגרמו לו. על פי ההגדרה, תאונת דרכים היא אירוע שבו שימוש למטרת תחבורה ברכב מנועי (כולל אופנוע) הביא לנזקי גוף לאדם כלשהו. כמו כן, גם אירועים של התלקחות או התפוצצות האופנוע עקב חומרים או רכיבים שהינם חיוניים לנסיעתו, נחשבים בתור תאונות דרכים. בנוסף, אם רכב חנה במקום אסור לחנייה ואופנוע פגע בו, ייחשב הדבר לתאונת דרכים. כל ההגדרות הללו ונוספות מתגלמות בסופו של דבר בביטוח החובה שאתם רוכשים מה- "פול", אשר מחייב את חברת הביטוח לפצות אתכם במקרים של תאונות דרכים הכוללות נזקי גוף. יש לציין כי ביטוח החובה אינו כולל נזקים שנגרמו לאופנוע עצמו או לצד ג', ולשם כך יש את הביטוח המקיף או ביטוח צד ג' אותם תמיד מומלץ להחזיק. עוד חשוב לדעת שאתם זכאים לפיצויים מחברת הביטוח שאצלה רכשתם ביטוח חובה, ללא קשר לאשם בתאונה, כלומר גם אם הייתם אשמים בתאונה הנכם זכאים לאותם הפיצויים בדיוק.
 
פנייה נכונה ומושכלת לחברת הביטוח - תאונת אופנוע עורך דין
 
חברת הביטוח עשויה לפצות אתכם בגין ראשי נזק שונים, כגון הוצאות על טיפולים רפואיים שנדרשו עד כה ויידרשו בעתיד, אובדן ימי עבודה עד כה ובעתיד לבוא, הוצאות והפסדים כספיים של אנשים המטפלים בכם, ועוד. בתוך כך, קיימת משמעות גדולה לשיעור הנזקים שנגרמו לכם והוכחתם. ואולם, מה שלא רבים יודעים הוא שהגורם המשמעותי ביותר שמשפיע הלכה למעשה על קבלת הפיצויים וגובהם, הוא התנהלות נכונה מול חברת הביטוח. מסיבה זו חשוב לפנות אל עו"ד תאונת אופנוע אשר ילווה אתכם החל משלבי הפנייה הראשונים ולכל אורך הדרך, תוך שהוא דואג כי תקבלו את הפיצויים הגבוהים ביותר המגיעים לכם כחוק.
 
מעוניינים לדבר עם עו"ד תאונות אופנוע? למשרד עורכי דין יוסף קוסטיקה ניסיון עשיר ורב שנים בייצוג לקוחות לאחר תאונות דרכים, בין אם מול חברת הביטוח, בבתי המשפט או במוסד לביטוח לאומי. על מנת לקבל מידע נוסף בנושא, ולקביעת פגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות או התחייבות מצדכם, הנכם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפונים 077-557-8665 או 050-7873868.