פיצויי תאונת דרכים | פיצויים תאונות דרכים - עו''ד יוסף קוסטיקה

פיצויים בעקבות תאונת דרכים
 
פיצויים בעקבות תאונת דרכים יכולים להגיע לסכומים משמעותיים ביותר מאחר שהם מגלמים שורה ארוכה של ראשי נזק שנגרמו לנפגע. יחד עם זאת, במקרים רבים הנפגעים אינם זוכים לראות את הכספים והסכומים המשקפים את הנזק שנגרם להם, עקב סיבות התלויות בחברות הביטוח והתנהלותן. על כן, כדי להגדיל את הסיכויים לקבלת התביעה ואת פיצויי תאונת דרכים חשוב לפנות אל משרדנו המתמחה בתחום. 
אילו פיצויים ניתן לקבל עקב תאונת דרכים
 
כאמור, פיצויים לאחר תאונת דרכים יכול להקיף קשת רחבה של נזקים. כך לדוגמא, לעיתים קרובות לאחר תאונות דרכים יש לדאוג לאדם הנפגע, למשל על ידי בני משפחה כמו בן/בת הזוג או האח/ות. כאשר צריך לדאוג לאדם ולעזור לו בהליכה לשירותים, בהכנת הארוחות, בניקיון הבית, בהגעה ממקום למקום וכדומה – הדבר דורש זמן שבא על חשבון שעות וימי עבודה, וכרוך בהוצאות שונות כמו נסיעה לבית הנפגע. פיצויים עקב תאונות דרכים בהחלט עשויים להתחשב בהיבט זה ולכלול החזרי הוצאות הכרוכות בטיפול בנפגע על ידי הזולת. יתר על כן, פיצוי תאונות דרכים עשוי לכלול גם את כל ההוצאות העתידיות הצפויות בהקשר זה, למשל אם האדם יזדקק בשנה או בשנתיים הקרובות לעזרה סיעודית בבית.
 
עוד מרכיב משמעותי של פיצויים תאונת דרכים הוא הפסד המשכורת של הנפגע. מדובר בימי העבודה שנאלץ האדם להפסיד בגין פגיעתו, למשל עקב חוסר יכולת לעבוד או אשפוז בבתי חולים. סכום זה יכול להצטבר לכדי סכומים משמעותיים שכן הוא מתחיל להיספר החל מיום התאונה, ותלוי במשכורתו של הנפגע מלפני התאונה. מרכיב שיכול להיות אפילו משמעותי יותר הוא הפסד משכורת עתידי של הנפגע. כלומר, אם מצבו הפיזי של הנפגע אינו מאפשר לו לעבוד לאורך תקופה הרי שיש לחשב ולפצות אותו בגין ימי העבודה שיפסיד. מטבע הדברים, מדובר בסכומים שיכולים להיות משמעותיים מאוד.
 
מלבד זאת, פיצויים תאונות דרכים עשויים לכלול מגוון מרכיבים נוספים כגון הוצאות עבור נסיעות בעבר ובעתיד, הוצאות רפואיות בעבר וצפויות לעתיד, עוגמת נפש, סבל וכאב, ועוד.
 
למשרד עורכי דין יוסף קוסטיקה ניסיון עשיר ורב שנים בייצוג לקוחות לאחר תאונות דרכים ובנושא פיצויים עקב תאונת דרכים, בין אם מול חברת הביטוח, בבתי המשפט או במוסד לביטוח לאומי. על מנת לקבל מידע נוסף בנושא, ולקביעת פגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות או התחייבות מצדכם, הנכם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפונים 077-557-8665 או 050-7873868.