עו"ד קוסטיקה - תאונות אישיות
דף הבית >> תחומי עיסוק >> תאונות אישיות
 
כיום רבים בוחרים לעשות ביטוח תאונות אישיות, כאשר ההגדרה שמאחורי המושג "תאונה" מגדירה אירוע בלתי צפוי אשר מוביל לנזק לגוף. כמו כן, חשוב ביותר  לדעת שרוב פוליסות הביטוח כבר אינן תקפות בתום שלוש שנים מהרגע בו מתרחש הנזק, ועל כן אם מבקשים "לעצור את הזמן" על מנת להפיק את המרב מההתנהלות מול חברות הביטוח, הרי שיש להגיש בקשה בבית המשפט.

תאונה – פרשנות ומהות
בהתאם למגוון הפוליסות שניתן למצוא, גם ישנן לא מעט הגדרות בדבר המונח "תאונה", כאשר כל חברת ביטוח תגדיר זאת באופן מעט שונה, ועל כן יש לבחון איזה מקרה עונה במדויק על ההגדרה. בכול אופן במקרה של פגיעה והיתכנות שהפוליסה תכסה זאת, אתם מוזמנים לפנות אל עו"ד יוסף קוסטיקה, ולו על מנת להתייעץ ללא התחייבות לגבי סיכויי ההצלחה בתביעה.

כיסוי הפוליסה
באופן כללי פוליסת ביטוח תאונות אישיות מכסה אובדן כושר עבודה ואף נכות. מדובר בפוליסה פרטית שניתנת לרכישה עצמאית, ועל כן הפוליסות השונות כוללות מבחר תנאים ומרכיבים משתנים. אי לכך, ממש כפי שיש לבחון אל איזה עו"ד לפנות על מנת לממש כהלכה את גובה הפיצוי, כך גם יש לבחון כהלכה איזו סוג של פוליסה הכי נכונה עבורכם.

שחקן חיזוק
כאשר אנשים מבקשים להפעיל את הפוליסה, לא פעם היא מגלים שההתנהלות כלל אינה חלקה, ואילו שחברות הביטוח אשר נמצאות בצד השני עושות ככול יכולתן על מנת להוכיח אחרת, ולו על מנת להימנע מתשלום או לחלופין על מנת למזער ככול הניתן את גובה התשלום. כיוון שמדובר בגופים כה משומנים, טוב להיעזר בשחקן חיזוק שגם הוא שוחה במים – כגון עו"ד לתאונות אישיות, ואם נחדד במעט יותר את התשובה - נציין שעו"ד יוסף קוסטיקה בקיא בתחום ואף זכה לייצג בהצלחה יתרה שלל תביעות תאונות אישיות מול חברות הביטוח השונות.