תאונת אופנוע | תאונות אופנוע - עו''ד יוסף קוסטיקה
תאונה עם אופנוע? זה מה שצריך לעשות
 
למרבה הצער, תאונות של אופנועים הינן שכיחות יחסית, כאשר ביחס למספר כלי הרכב והתאונות הן גם מסוכנות יותר בכמה מונים מאשר תאונות של רכבים עם ארבעה גלגלים. בשורות הבאות נראה מה לעשות לאחר תאונת אופנוע ומדוע כל כך חשוב לפנות מהר לעורך דין.
 
תאונות דרכים אופנוע – יכול לקרות לכל אחד
 
ראשית, במידה שזוהי תאונה עם אופנוע אשר היו בה נפגעים, חובה עליכם לפנות אל המשטרה ולקרוא למד"א. נציגי המשטרה ומד"א ינחו אתכם בטלפון לגבי המידע שעליכם למסור ברגעים אלו ולגבי פעולות שיש לבצע. עם הגעת כוחות הביטחון וההצלה, במידה שנפגעתם בעצמכם עליכם להתפנות כמובן באמבולנס לבית החולים. בכל מקרה, במידה שהדבר אפשרי מה שחשוב לעשות הוא לתעד את האירוע בכל דרך אפשרית, כולל צילומי וידיאו וסטילס של הרכבים המעורבים מכל הזוויות. הקליטו את עצמכם ברגעים אלו וספרו על התאונה, קחו התרשמויות ראשונות, תיעוד ופרטים מאנשים שהיו עדים לאירוע. ראוי להזכיר שבמקרים של תאונות דרכים קיימת אשמה מסוימת על שני הצדדים, ולכן אין למהר ולהודות בפני השוטרים בזירה אודות טעויות, קלות ראש, אי הקפדה על חוקי התנועה או כל דבר אחר. מסרו תיאור של האירוע מבלי לסבך ולהפליל את עצמכם. לבסוף, חשוב גם לצאת מהמקום כשיש לכם את כל הפרטים הקשורים לרכבים אחרים שהיו מעורבים בתאונה, לרבות מספר הרכב, צילום של רישיון הרכב, מספר פוליסת הביטוח ושם החברה, מספר הטלפון של הנהגים האחרים, רישיונות נהיגה וכדומה.
 
בשלב זה לאחר תאונות אופנוע מומלץ לפנות לעורך דין המתמחה בתחום מפני שישנה אפשרות שתזומנו לחקירה משטרתית, לפיה אתם חשודים בעבירות תעבורה ואפילו בעבירות פליליות. לכן אנו ממליצים שלא למהר אלא לדבר איתנו קודם. זאת כדי שנסביר לכם את כל המשמעויות וההשלכות, נסביר לכם על אורך הרוח הנדרש ונמנע טעויות הנעשות מתוך פזיזות. זכרו כי לפנייה אלינו עוד לפני ביצוע כל פעולה מול חברת הביטוח, יכולה להיות השפעה גדולה מאוד על הפיצויים שתקבלו בגין נזקים גופניים או נפשיים שנגרמו לכם עקב התאונה.
 
רוצים עוד מידע על תאונה אופנוע? מעוניינים לדבר עם עורך דין אחרי תאונת אופנוע? למשרד עורכי דין יוסף קוסטיקה ניסיון עשיר ורב שנים בייצוג לקוחות לאחר תאונות דרכים, בין אם מול חברת הביטוח, בבתי המשפט או במוסד לביטוח לאומי. על מנת לקבל מידע נוסף בנושא, ולקביעת פגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות או התחייבות מצדכם, הנכם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפונים 077-557-8665 או 050-7873868.