תאונות דרכים בדרך הביתה - עו''ד יוסף קוסטיקה
תאונות דרכים בדרך הביתה
 
למרבה הצער, תאונות דרכים עדיין מהוות מכת מדינה ובכל שנה נפגעים בגינן עשרות אלפי אנשים. לא פעם אלו תאונות דרכים בדרך הביתה לאחר יום עבודה, כאשר אנשים כבר עייפים ורוצים להגיע במהירות האפשרית אל המקלחת והמנוחה. חשוב לדעת שאפילו תאונת דרכים שהתרחשה לאחר יום העבודה יכולה להיחשב בתור תאונת עבודה, ולכן לזכות אתכם בפיצויים ובהטבות בלתי מבוטלות מהביטוח הלאומי. 
השגת הפיצויים מהביטוח הלאומי
 
המוסד לביטוח לאומי פועל לתת מענה לאנשים ששילמו את דמי הביטוח וכעת הם זקוקים לסיוע, למשל בגין פציעה שלא מאפשרת להם לעבוד. ואולם, כאשר מגישים את התביעה מגלים שהמוסד לביטוח לאומי אינו קופת צדקה, והפקידים שלו אינם ממהרים לפזר כספים לכל דורש. נהפוך הוא, מדובר בתהליך הכולל מספר שלבים ומורכב בין היתר ממילוי נכון של טפסים, השגת תיעוד רפואי וחשבוניות, לעיתים השגת חוות דעת רפואית ממומחה, עמידה בפני וועדה רפואית של המוסד, ולפעמים גם הגשת ערר על החלטת ולבית הדין האזורי לענייני עבודה.
 
למרבה הצער, אנשים רבים אינם מבינים את הזכויות המגיעות להם מהביטוח הלאומי, וגם אינם מבינים שביצוע שגיאות קטנות כבר משלב מילוי הטפסים, יכול לעלות בקבלה חלקית בלבד של התביעה ואפילו בדחיית התביעה מכל וכל. לעומת זאת, פנייה אל עורך דין המתמחה בתחום מעלה בשיעור ניכר את הסיכוי שתביעתכם לביטוח הלאומי תתקבל, ובמלוא היקפה.
 
למשרד עורכי דין יוסף קוסטיקה ניסיון עשיר ורב שנים בייצוג לקוחות לאחר תאונות דרכים, בין אם מול חברת הביטוח, בבתי המשפט או במוסד לביטוח לאומי. על מנת לקבל מידע נוסף בנושא, ולקביעת פגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות או התחייבות מצדכם, הנכם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפונים 077-557-8665 או 050-7873868.