תאונות דרכים עם נפגעים - עו''ד יוסף קוסטיקה
ייעוץ וליווי משפטי לאחר תאונות דרכים עם נפגעים
 
למרבה הצער, תאונות דרכים עם נפגעים מהוות אירוע שכיח בארצנו והן גובות מחיר כבד. בפני הנפגעים בתאונה עומדת דרך ארוכה של התמודדות עם החלמה ושיקום, טיפולים רפואיים, הוצאות גבוהות, וכמובן גם פגיעה בפרנסה ובאיכות החיים. הדברים נכונים גם לגבי בני משפחותיהם הנאלצים לתמוך בהם ולסעוד אותם, ומשלמים בפני עצמם מחיר כלכלי ורגשי לא פשוט. 
לכן, בשעה זו יש לעשות הכל על מנת לקבל את מלוא הפיצויים המגיעים לכם בגין פוליסת ביטוח החובה. אמנם ניתן לפנות אל חברת הביטוח ולעשות את התהליך לבד, אולם הנתונים מורים מראים כי תביעות המוגשות עם עורך דין ממשרדנו מביאות פי 2 ואפילו פי 3 פיצויים בממוצע יחסית להגשת תביעה לבד. חשוב להבין כי הגשת תביעות לחברות הביטוח עקב תאונות דרכים עם נפגעים צריכות להיעשות בצורה מושכלת, באורך רוח, במתינות אך גם בנחישות, אם ברצונכם להשיג את מירב הפיצויים המגיעים לכם כחוק. עורך דין בעל מומחיות ספציפית בתאונות דרכים יסייע לכם כבר מתחילת הדרך ולכל אורכה.
 
בין היתר, עורך הדין יסביר לכם כיצד מחשבים את מרכיבי הפיצויים השונים וכיצד מוכיחים אותם באופן בלתי משתמע לשתי פנים לחברת הביטוח. לדוגמא, ישנה משמעות עצומה להוכחת היקף הפגיעה ואת השפעתה על יכולתכם לעבוד ולהתפרנס לאחר התאונה ולעתיד לבוא. הבדלים שנראים זניחים בתיאור הפגיעה בטפסי התביעה, או הבדלים קטנים לכאורה בתיאור הפגיעה על ידי המוסד הרפואי שטיפל בכם, עלולים להתגלות כבעלי השלכה משמעותית ביותר על הפיצויים שתוכלו לקבל. לכן אנו ממליצים בחום לפנות במהירות האפשרית למשרדנו, ואפילו בטרם פניתם לחברת הביטוח.
 
על מנת לקבל מידע נוסף בנושא, ולקביעת פגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות או התחייבות מצדכם, הנכם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפונים 077-557-8665 או 050-7873868.