תאונות דרכים קשות - עו''ד יוסף קוסטיקה
 
סיוע משפטי לאחר תאונות דרכים קשות
 
תאונות דרכים קשות כרוכות בנפגעים בגוף ולעיתים גם בנפש, והן מערבות היבטים שונים של עולם המשפט ועולם הביטוח. משרדנו מתמחה בכל הקשור לתאונות דרכים, החל בדיני נזיקין, דרך דיני תעבורה ועד לחברות הביטוח והמוסד לביטוח לאומי. על כן, אנו מהווים כתובת מהימנה ונכונה למי שרוצה לקבל סיוע משפטי בעקבות תאונות דרכים קשות. 
תביעות מסדרי גודל נכבדים
 
על פי רוב, תביעות בגין תאונת דרכים קשה עוסקות בסכומים גבוהים, מאחר שהפציעות הגופניות והנפשיות פוגעות בעתידו המקצועי ובפרנסתו של הנפגע, פוגמות קשה באיכות חייו, ומצריכות השקעה גדולה ומאומצת בהחלמה, שיקום וסיעוד שלו. על כן, תביעות אלו אינן נבחנות בחיפזון או במהירות על ידי חברות הביטוח, ודווקא כאן מוערמים יותר קשיים, כלומר דווקא במקרים בהם האדם זקוק לביטחון וסעד מהיר. יתר על כן, מאחר שמדובר בסכומים בלתי מבוטלים חברת הביטוח תנסה להקטינם בתואנות שונות, למשל בטענה שהפגיעה אינה קשה כפי שמצייר אותה הנפגע – וגם תביא סימוכין משלה לשם כך. יש לציין כי לעיתים המכשולים שמציבה החברה נועדו לעכב את התשלום, להלחיץ את הנפגע הזקוק כעת לכספים, ולהביא אותו להתפשר על הסכומים המגיעים לו.
 
לאורך השנים ליווה משרדנו במסירות ובהצלחה מרובה אנשים שנפגעו בתאונות דרכים. אנו היווינו עבורם עוגן משפטי בתקופה לא פשוטה בחייהם, ונתנו להם את הביטחון והבהירות לגבי ההתנהלות מול חברת הביטוח. פעלנו למענם בנחישות, בחוכמה ומתוך הבנה מעמיקה על מנת לזכותם בפיצויים המקסימאליים המגיעים להם כחוק, והצלחנו בכך.
 
על מנת לקבל מידע נוסף בנושא, ולקביעת פגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות או התחייבות מצדכם, הנכם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפונים 077-557-8665 או 050-7873868.