עו"ד קוסטיקה - תאונות עבודה
דף הבית >> תחומי עיסוק >> תאונות עבודה
 
תאונות שונות עשויות להשפיע במגוון אופנים על חיי אנשים. הן עשויות לשנות לבלי הכיר א חיי הנפגע ואף את חיי משפחתו, כאשר בין היתר הן גם עשויות לפגום במקור הפרנסה. מתוך הבנה ורגישות לנושא, עו"ד יוסף קוסטיקה יוסף מטפל בכול תאונת עבודה עם כל הלב והנחישות, לצד רתימת החוק וכלל התקדימים על מנת להעניק לכל לקוח את הפתרון המשפטי הראוי ביותר בהתאם לנסיבות הפרטיות.

ייצוג מקצועי הנו ייצוג משתלם
עו"ד יוסף קוסטיקה מטפל לאורך השנים בכלל הנדבכים שנוגעים לעניין – הן באופן ישיר והן באופן עקיף, כאשר הרזומה המפואר מעיד שאכן נפגעי עבודה אשר השכילו לפנות אליו זכו בייצוג מקצועי, ממוקד ומשתלם ביותר, ולו כיוון שהם זכו למקסם את גובה הפיצויים – הן ממקום העבודה, מקרן הפנסיה, מפוליסות הביטוח ומהביטוח הלאומי.

התחלה חדשה
מי שעובר תאונה במקום העבודה עשוי להפנים שאומנם אין להחזיר את הגלגל לאחור, אך יחד עם זאת כן ניתן לסייע לסיטואציה להשתפר לקראת התחלה חדשה, כאשר על מנת לעשות זאת נכונה מומלץ ביותר לפנות אל עו"ד שבקיא בתחום מהר ככול הניתן, ולו על מנת למנוע טעויות שעלולות לפגום ברווחיות. 

אודות ההליך בקצרה
ראשית נציין שתאונת עבודה הינה תאונה שנגרמת באופן ישיר או עקיף מאופי העבודה, ללא קשר לעובדה האם אותו אדם שכיר או לחלופין עצמאי – כולל תאונות שנגרמו בדרך או בחזרה ממקום עבודה. בנוסף יש לקחת בחשבון שבעוד שהתובע ינסה להעיד על יחס ישיר, הרי שהגוף הנתבע, קרי הביטוח הלאומי, יישאף להוכיח אחרת. אי לכך בעת תאונות עבודה יש לייצג כראוי את הנפגע בכלל הוועדות הרפואיות, וזאת על מנת לקבל דרגת נכות כמה שיותר גבוהה.