תאונות דרכים בדרך לעבודה - עו''ד יוסף קוסטיקה
תאונת דרכים בדרך לעבודה – תביעה לביטוח הלאומי
 
הייתה לכם תאונת דרכים בדרך לעבודה? סבלתם מנזקי גוף? ייתכן מאוד שאתם זכאים לפיצויים והטבות מהמוסד לביטוח הלאומי. על מנת למצות את מלוא זכויותיכם בביטוח הלאומי מומלץ להסתייע בשירותי עורך דין בעל מומחיות וניסיון רב בתחום זה. 
תאונת דרכים יכולה להיות גם תאונת עבודה
 
כולנו יודעים שתאונות דרכים יכולות להתרחש גם בהקשר למקום העבודה, למשל אצל נהגי משאיות ומוניות, אצל מנהלים ואנשי עסקים שנוסעים לפגישות, בתנועה על כלי רכב בתוך מפעל וכיוצא בזאת. ואולם, התאונות האלו יכולות לקרות לכל אדם שעולה על הכביש ועל הרכב בהקשר למקום העבודה שלו. מכאן גם שאפילו תאונות דרכים בדרך לעבודה מהבית, כלומר לפני שהגעתם הלכה למעשה למקום התעסוקה, יכולות להיחשב גם בתור תאונת עבודה.
 
לעובדה זו יכולה להיות חשיבות רבה עבורכם, מפני שלצד התביעה שתגישו לחברת הביטוח תוכלו לפנות גם אל המוסד לביטוח לאומי. במידה שהמוסד יקבל את תביעתכם הראשונית ויכיר בכם בתור נפגעי עבודה, תוכלו לקבל דמי פגיעה עבור הימים שבהם לא עבדתם ולא הייתם יכולים לעבוד בגין הפציעה, עד לתקופה של 3 חודשים. כמו כן, תוכלו לקבל החזרים עבור ההוצאות על טיפולים בבית החולים ובמוסדות הרפואיים האחרים. יתרה מכך, במידה שנגרמה לכם נכות תוכלו להתייצב בפני וועדה רפואית אשר תקבע את שיעור הנכות שלכם באחוזים. כך לדוגמא, אם הוועדה קובעת לכם בין עשרה לתשעה עשר אחוזי נכות, תוכלו לקבל מענק חד פעמי בסכום של עשרות אלפי שקלים. כמו כן, אם הוועדה קובעת לכם עשרים אחוזים ומעלה תוכלו לקבל קצבה חודשית לכל החיים
 
זכרו שפנייה אל עורך דין המתמחה בתחום מעלה בשיעור ניכר את הסיכוי שתביעתכם לביטוח הלאומי תתקבל, ובמלוא היקפה. למשרד עורכי דין יוסף קוסטיקה ניסיון עשיר ורב שנים בייצוג לקוחות לאחר תאונות דרכים, בין אם מול חברת הביטוח, בבתי המשפט או במוסד לביטוח לאומי. על מנת לקבל מידע נוסף בנושא, ולקביעת פגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות או התחייבות מצדכם, הנכם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפונים 077-557-8665 או 050-7873868.