תאונת דרכים בעבודה | תאונות דרכים בזמן עבודה - עו''ד יוסף קוסטיקה
 
מאפיינים ייחודיים של תאונת דרכים בזמן עבודה
 
תאונת דרכים בעבודה היא בעיקרון כל תאונה שהתקיימה עקב שימוש בכלי רכב בהקשר למקום התעסוקה. כך לדוגמא, תהיה זו תאונת דרכים בזמן עבודה אם נסעתם לישיבה עסקית, אם הסעתם נוסעים כחלק מעבודתכם כנהגים, אם יצאתם למשלוח כשליחים בחברת שליחויות, אם נסעתם להעמיס סחורה מספק, וגם אם הייתה בדרך הביתה מהעבודה או בדרך מהבית לעבודה. חשוב לדעת שלתאונות דרכים מעין אלו יש כמה מאפיינים ייחודיים, ולהלן מובאת סקירה של חלקם.


 
 
ככלל, במקרים של תאונות דרכים בזמן עבודה הכתובת להגשת תביעות היא חברת הביטוח שממנה הגיעה פוליסת החובה של הרכב, ואין זה משנה אם מדובר ברכבכם הפרטי או ברכב עבודה שהמעסיק מטפל בו.
 
ניתן לתבוע את המוסד לביטוח לאומי
 
המאפיין העיקרי שמבדיל תאונת דרכים בעבודה מתאונות דרכים אחרות, היא האפשרות לקבל הכרה כנפגע עבודה מהביטוח הלאומי, מה שאינו פוסל את האפשרות לקבל את מלוא הפיצויים מחברת הביטוח במסגרת ביטוח חובה. הכרה כנפגע בעבודה בעקבת תאונת הדרכים יכולה להוביל לפיצויים כספיים בלתי מבוטלים.
 
למשרד עורכי דין יוסף קוסטיקה ניסיון עשיר ורב שנים בייצוג לקוחות לאחר תאונות דרכים, בין אם מול חברת הביטוח, בבתי המשפט או במוסד לביטוח לאומי. על מנת לקבל מידע נוסף בנושא, ולקביעת פגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות או התחייבות מצדכם, הנכם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפונים 077-557-8665 או 050-7873868.