עו"ד קוסטיקה - תביעות פוליסות ביטוח
דף הבית >> תחומי עיסוק >> תביעות פוליסות ביטוח
 
עו"ד יוסף קוסטיקה מתמחה לאורך שנים במתן מענה משפטי מקצועי עבור כל מי שנתקל בחוסר שיתוף פעולה מצד חברת הביטוח להעניק את תגמולי הביטוח – כאשר סיטואציה מעין זו עשויה להתעורר הן כאשר מבקשים להפעיל פוליסת בריאות, אובדן כושר עבודה, ביטוח רכוש, פוליסת נגד פריצות, ביטוח צד שלישי, ביטוח נגד גניבות, פוליסה לרכב וכדומה.

צעד אחורה שניים קדימה
לאורך השנים עו"ד יוסף קוסטיקה הוכיח את עצמו פעם אחר פעם מול שלל חברות הביטוח – בין אם על הפרק היה מוצב נזק לנפש, לבריאות או לרכוש. אי לכך, כיום עו"ד יוסף קוסטיקה מהווה יעד בטוח על מנת להגן על הלקוח באופן נעים, תומך ומקצועי, כך שאין צורך להתנהל לבד מול גופי ענק, אלא מוטב להעביר את המושכות למקצוען שבקיא בתחום.

חשיבות ייצוג מקצועי
חברות הביטוח מהוות גופים גדולים, מסודרים ומשומנים היטב, ועל כן לא פעם בעת קבלת סירוב מצדן עבור מגוון תביעות פוליסות ביטוח, ניתן למהר להרים ידיים, ולו מתוך טעות שבזה תם ונשלם העניין. אי לכך טוב לדעת שאומנם חברות הביטוח עשויות להיות מאיימות, אך יחד עם זאת גם הן מחויבות לחוק, ועל כן כל עוד משיגים ייצוג מקצועי, ניתן להישען לאחור ולצפות בצדק נעשה וליהנות מהסכומים שמוזרמים לחשבון שלכם.

טיפים מועילים
עוד לפני שפונים לשיחת התייעצות מול עו"ד יוסף קוסטיקה, מוטב להיעזר בארבעת הטיפים הבאים ואף ליישמם: כאשר מדובר בפגיעה בגוף יש לתעד את האיבר מכמה זוויות. בהנחה ומגיעים לביתכם נציגים מטעם חברת הביטוח, אין לדבר עמם ללא הכנה או ליווי מקצועי, כיוון שמהר מאוד הם עשויים לסלף את העובדות. יש לשמור על שלל הקבלות הרפואיות ויש לארגן את כלל הנתונים אודות הפוליסה.