תביעת נזקי גוף | תביעת ביטוח נזקי גוף - עו''ד יוסף קוסטיקה

תביעת פיצויים בגין נזקי גוף
 
תביעת פיצויים בגין נזקי גוף עשויה להיות מוגשת לגורמים שונים ובנסיבות שונות, החל בחברות הביטוח ועד לתביעת רשלנות רפואית בבית המשפט. בכל מקרה, תביעות אלו צריכות להיות מתוכננות היטב ומנוהלות בצורה מקצועית על מנת להשיג את מרב הפיצויים המגיעים לכם כחוק. 
אל מי לפנות לצורך התביעה
 
אם אתם שוקלים להגיש תביעת נזקי גוף עקב תאונת דרכים, תאונת עבודה, נפילה ברחוב, רשלנות רפואית או מכל סיבה אחרת, הכתובת הנכונה עבורכם היא עורך דין המתמחה בדיני נזיקין בכלל, ובתביעות נזקי גוף בפרט. יש להבין כי תביעות מסוג זה עשויות להיות מורכבות והן מצריכות לא רק אורך רוח, אלא גם ניסיון רב ובקיאות מקצועית מעמיקה. עורך דין שייצג בהצלחה קשת רחבה של לקוחות בתביעות נזקי גוף, יוכל להנחות, ללוות ולייצג אתכם נאמנה ולסלול את הדרך לקבלת פיצויים מקסימאליים. זאת בניגוד לעורכי דין שאינם בעלי ניסיון רב בתחום, העלולים לבצע שגיאות שיעלו לכם בזמן יקר, בדאגות מיותרות ואף באובדן ממון נכבד.
 
מדוע מדובר בתביעות מורכבות?
 
כאמור, ישנם סוגים רבים של תביעות פיצויים בגין נזקי גוף, כגון תביעת ביטוח נזקי גוף או תביעה בגין רשלנות של עירייה, מעסיק, מוסד רפואי וכיוצא בזאת. מה שחשוב להבין שהוא שהצד השני תמיד ינסה להקטין את האחריות שלו כלפיכם, למשל ינסה להוכיח שהפגיעה שלכם לא חמורה כפי שאתם טוענים, או שהיא בכלל לא קשורה אליו, או שהטענה שלכם לרשלנות מצידו איננה נכונה. גם חברות הביטוח שאמורות לפצות אתכם בגין פוליסות שאתם מחזיקים אינן ממהרות לתת פיצויים, ולא פעם יעשו כפי יכולתן על מנת להקטין את התשלום ולדחות אותו. לכן, חשוב שתהיו מלווים ואף מיוצגים על ידי עורך דין מיומן.
 
למשרד עורכי דין יוסף קוסטיקה ניסיון עשיר ורב שנים בייצוג לקוחות בתביעות נזקי גוף. על מנת לקבל מידע נוסף בנושא, ולקביעת פגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות או התחייבות מצדכם, הנכם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפונים 077-557-8665 או 050-7873868.