עו"ד קוסטיקה - תעבורה
דף הבית >> תחומי עיסוק >> תעבורה
 
מואשמים בנהיגה בשכרות? נתפסתם תחת נהיגה מופרזת? נהגתם בזמן פסילה? הייתם מעורבים בתאונת דרכים? ובכן נראה שגם אתם זקוקים לייעוץ מקצועי של עו"ד אשר בקיא בתחום, נראה שגם אתם תשמחו להכיר את עו"ד יוסף קוסטיקה אשר צבר קילומטראז' מכובד בתחום, וכיום מהווה כתובת מבטיחה עבור לא מעט אנשים אשר מבקשים למזער קנסות וגזירות, או לחלופין מבקשים לעשות סדר במגוון סיטואציות אשר נוגעות לתחום התעבורה.  

דרכים עוקפות
לא מעט סיטואציות אשר נוגעות לתעבורה עשויות מצד אחד להיראות אבודות מראש, אך אם פונים לדמות שבקיאה בתחום, מהר מאוד ניתן למצוא שיש מגוון פתחי מילוט אשר מאפשרים להמתיק ואף לבטל את הדין. כך למשל נציין שגם אם נמצא שנהגתם תחת אחוזי אלכוהול גבוהים מהמותר, עדיין ניתן לצאת מזה, למשל כל עוד הוכח שהמכשיר לא עבר כיול ובדיקה בהתאם לתקנים.

ייצוג במגוון תרחישים
מצד אחד חשוב מאוד לשמור על חוקי התעבורה, אך מצד שני טוב לדעת שניתן למזער קנסות ואף להימנע מאיבוד רישיון. כמו כן כאשר פונים אל עו"ד אשר בקיא בתחום ניתן לקבל ייצוג מקצועי עבור שלל הליכי מעצר שנוגעים לתחום, לעבור הכנה מקצועית לקראת חקירת המשטרה ובאופן כללי ליהנות מייצוג מקצועי עבור שלל סיטואציות, כגון ייצוג מבטיח מול משרדי הרישוי, הגנה מפני עבירה שעלולה להוביל לפסילת רישיון, הגנה לאחר  אי ציות לשוטר, נהיגה תחת סמים וכמובן ייעוץ בדבר שלל הליכים משפטיים ושלל

דו"חות תעבורה.
מגדילים את אחוזי ההצלחה
אי לכך בין אם הרכב מהווה כלי עבודה, הקנס גבוה מהראוי או שעומדים לקראת משפט, טוב לדעת שאתם מגובים עם אנשי מקצוע שבקיאים בתחום ושידאגו לאינטרסים שלכם – טוב להכיר את עו"ד יוסף קוסטיקה אשר בקיא ומנוסה בתחום.