נזקי גוף פיצויים | נזקי גוף תאונות דרכים - עו''ד יוסף קוסטיקה
דף הבית >> תחומי עיסוק >> תביעות נזקי גוף
 
עו"ד יוסף קוסטיקה בעל ניסיון עשיר בייצוג נפגעי גוף מול שלל חברות הביטוח. לאורך השנים קוסטיקה צבר את ניסיונו המוכח במשרד לעורכי דין מוביל – ניסיון אשר בא לדי ביטוי בכל תביעה והגנה אשר עוסקים בתחום, כאשר כלל התהליך מתנהל באופן רגיש ומקצועי, מושכל ומחושב, כך שהתובע זוכה להשמיע את קולו ולזכות בצדק. כאשר מדובר בתביעות מעין אלו יש להבין שסכום הפיצוי לו ניתן לצפות מושפע באופן ישיר מפרמטרים כגון היקף הפציעה, גיל התובע, אופי הפגיעה ומהשפעה ישירה על אובדן כושר ההשתכרות ואף מסך ההוצאות שהפציעה מצריכה, כאשר לא פעם עו"ד קוסטיקה מוצא לנכון לערב עדות מומחה על מנת לקבל חוות דעת יותר מייצגת.
 
הפקת המרב 
תביעות גוף הן אף פעם לא נעימות, אך יחד עם זאת, טוב לדעת שלפחות ניתן לקבל פיצויי כספי, כל עוד יודעים אל מי לפנות ומה לטעון, וכיוון שפגיעה בגוף עשויה להוביל לשורת הוצאות, יש לנצל כלי זה באופן מרבי, כאשר על מנת לעשות זאת, מומלץ יותר לפנות אל עורך דין אשר מתמחה בתחום, וכאן נזכיר לטובה את עו"ד יוסף קוסטיקה אשר מתמחה בתחום לאורך השנים.
 
הגוף הנתבע 
בין אם מדובר בתאונת עבודה, תאונת דרכים, או אפילו כאשר מדובר בתאונה שנגרמה עקב רשלנות רפואית -
הרי שניתן יהיה לתבוע פיצויים בגין סך הנזקים שנגרמו לגוף - בין אם בזכות רכישת פוליסה מקדימה ובין אם בזכות טיעונים נוספים (אותם יש לדעת כיצד להגדיר ולבחון בעין משפטית מקצועית), כאשר כל סיטואציה עשויה להוביל לגורם אחר אשר יישא בסך הפיצוי. כך למשל זו יכולה להיות חברת הביטוח, או לחלופין הגוף שהתרשל. לצורך הדוגמה אם אדם מעד ברחוב בשל מדרכה בולטת, הרי שיהיה נכון לתבוע את העירייה, או לחלופין את האדם שאחראי לסיטואציה באופן אישי.